PRZYDATNE INFO

Drodzy Goście!

Poniżej prezentujemy listę rzeczy jakie warto wziąć pod uwagę/zabrać/rozważyć wybierając się z wizytą do nas. Prosimy o uważne przeczytanie.

 

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ

Słoneczne okulary, kalosze, kurtki przeciwdeszczowe, latarki/czołówki  – jednym słowem ‚sprzęt’, który ułatwi obcowanie z naturą w każdych warunkach.

Kapcie lub skarpetki, jeśli nie lubisz boso, bo w apartamentach chodzimy bez butów – w trosce o czystość, a tym samym Państwa komfort i oczywiście zdrowie. Nasze podłogi są wykonane z naturalnego drewna, impregnowanego jedynie organicznym olejem. Poczuj więc drzewo pod stopami! Nie ma zdrowszego i wygodniejszego obuwia niż jego brak 🙂 dlatego zalecamy bose dreptanie po apartamencie.

Stroje kąpielowe, jeśli zechcesz popływać w trakcie pobytu W DRZEWACH. Szczegóły odnośnie kompleksu ATRIUM (basen, jaccuzi, biała glinka, sauny, siłownia, kręgielnia, drink bar) znajdziesz na http://spanaleczow.pl/oferta,basen-aquatonic.html

POCZYTAJ PRZED WIZYTĄ W DRZEWACH

Poczytaj o ptakach, drzewach, Nałęczowie i okolicach – takie przygotowanie merytoryczne pozwoli na efektywniejszą edukację praktyczną W DRZEWACH.

 

JAK I CZYM DO NAS DOTRZEĆ

  • Autem/rowerem/motorem/na wrotkach/sankach/łyżwach/pieszo – tu nie potrzebujesz żadnych instrukcji, w razie kłopotów z dotarciem chętnie ponawigujemy telefonicznie.
  • Samolotem – najbliższy port lotniczy Lublin Airport w Świdniku jest oddalony od nas o 43 km. Szczegóły znajdziesz na www.airport.lublin.pl
  • PKP/PKS – Dworzec PKS znajduje się w centrum Nałęczowa, Dworzec PKP oddalony jest od nas o 5 km.

W trosce o ciszę i kameralną atmosferę naszego pensjonatu  nie oznaczyliśmy drogi dojazdowej do nas żadnymi tablicami i plakatami. Kochamy czyste miasta, bez reklam i billboardów, dlatego wydrukuj sobie wcześniej naszą mapę, a w razie problemów z dotarciem zadzwoń, pomożemy.