ATRAKCJE

Poniżej prezentujemy atrakcje, które uprzyjemnią pobyt W DRZEWACH zarówno Dzieciom, jak i Dorosłym, Parom i całym Rodzinom. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że największą atrakcją są niesamowite widoki rozpościerające się z okien apartamentów, cisza i czyste powietrze, a także bogaty księgozbiór, w który wyposażyliśmy każdy apartament, ale… Wiemy też, że nietuzinkowe osobowości, które zapraszamy w nasze skromne progi, potrzebują nietuzinkowych możliwości spędzenia wolnego czasu. Części z atrakcji, które poniżej po krótce opisujemy nie znajdziecie nigdzie indziej w Polsce, a niektóre z nich są jedynymi tego typu na świecie. Takich możliwości nie można przegapić, więc jeżeli któraś z nich Cię zainteresuje, poprosimy o maila – przyślemy szczegółowy program wraz z ofertą cenową.

 

KAMERALNE SPA W DRZEWACH – APARTAMENT TUJA

Jedyna tego rodzaju sauna i strefa relaksu w Polsce. Apartament TUJA – usytuowany w koronach drzew domek, w którym nasi Goście oddawać się mogą zabiegom z zakresu SPA, czy spotykać w szerszym gronie znajomych, kiedy wspólnie odwiedzają nałęczowskie DRZEWA. Masaże, sauna fińska i na podczerwień, grota solna i strefa relaksu na tarasie na dachu – i to nie wszystkie zalety TUI 🙂 Więcej w zakładce Apartamenty.

 

WSPINACZKA PO DRZEWACH

Kilkugodzinny program przeznaczony dla Rodzin, Dzieci lub samych Dorosłych, który najpierw teoretycznie wprowadzi uczestników w bardzo szeroki temat drzew – gatunków, rodzajów, wzrostu, znaczenia dla Ziemi i człowieka, a następnie pozwoli wszystkim biorącym udział wspiąć się na najokazalsze z nich. Przy zastosowaniu specjalistycznego sprzętu, siły własnych mięśni i pod okiem profesjonalnych instruktorów będziecie mogli dotrzeć możliwie wysoko i spojrzeć na nasz las z zupełnie innej perspektywy. Niesamowite emocje, dużo śmiechu i nauki przez zabawę. Najlepszy wybór na niezapomniane popołudnie W DRZEWACH.

 

„RZEŹBY” W DREWNIE

Podczas kilkugodzinnego programu zobaczycie jak przy pomocy pilarek przeistacza się toporne, drewniane bale w przedmioty codziennego użytku. Pod opieką instruktora, który wprowadzi Was w podstawowe tajniki technologii drewna, spróbujecie sami z jednego kawałka drewna wykonać proste meble, które zabierzecie ze sobą i ozdobicie nimi swój ogród czy mieszkanie.

ŚLADAMI OSOBLIWOŚCI DENDROLOGICZNYCH

Zapraszamy na kilkugodzinną wycieczkę po okolicach Nałęczowa. Specjalnie przygotowana przez nas trasa wiodąca przez pobliskie miejscowości: Wąwolnica – Niedrzwica – Bychawa – Bełżyce – Wojciechów to niespotykane nigdzie indziej nagromadzenie ciekawych gatunków drzew. Podczas wycieczki, prócz samego oglądania okazów, uczestnicy zostaną wyposażeni w pokaźną dawkę wiedzy z zakresu dendrologii, którą w łatwy i przyjemny sposób zaserwuje nasz wykwalifikowany przewodnik.

 

ZARĘCZYNY W DRZEWACH

Propozycja zaadresowana do mężczyzn szukających niebanalnego pomysłu na tę wyjątkową chwilę z ukochaną. Zaaranżujemy niepowtarzalne okoliczności, rodem z romantycznych filmów i największych hollywoodzkich produkcji.

 

LOTY BALONEM

Nałęczów słynie z baloniarstwa. Co roku, podczas międzynarodowych zawodów, nasze niebo robi się niesamowicie kolorowe, a nad drzewami słychać charakterystyczny szum pompowanego ciepłego powietrza. Lot balonem to genialna, niezapomniana przygoda. Zapierające dech w piersiach widoki, rozsądna dawka adrenaliny i obcowanie z naturą w najczystszej formie to świetny pomysł na uatrakcyjnienie pobytu W DRZEWACH o każdej porze roku.

 

ENOWYCIECZKA

Wszystkich naszych Gości, którzy oprócz naszych DRZEW chcieliby poznać Lubelszczyznę z jej niewątpliwymi walorami, możemy zabrać do pewnej uroczej winnicy..  Kameralna uprawa, mała winiarnia, bogata piwniczka, przemili Właściciele, a nade wszystko DOBRE WINA z owoców dojrzewających na lubelskich pagórach. Winnica Regionu Małopolskiego Przełomu Wisły. W ramach wycieczki: spacer pośród winnych upraw, zwiedzanie zaplecza technicznego, piwnicy, opowieść o procesie zbioru, produkcji i leżakowania win, degustacja wraz z przekąskami, relacja foto – no i oczywiście transport degustujących. Wycieczka adresowana jest dla grupy minimum 8 osobowej i odbywa się tylko w sezonie ciepłym (od maja do września).